Refleksje

#metoo – odbierzemy wam resztki wolności, a potem wasze człowieczeństwo!

Najbardziej wyrafinowane zło, zawsze chowa się za maską dobra. Niewprawne oko łatwo daje się na tę sztuczkę nabrać. Postaramy się pokazać, jak działa iluzja dobra na przykładzie kampanii #metoo. W naszej analizie zastosujemy najprostsze i najbardziej skuteczne narzędzie, powszechnie znaną zasadę:  Po owocach ich poznacie.

A co jest owocem kampanii #metoo? Jakieś nowe dobro albo wartość? Wręcz przeciwnie: narastająca nieufność mężczyzn wobec kobiet i narastająca wrogość kobiet wobec mężczyzn. A przecież u założenia tej kampanii stoi dobro słabszych i pragnienie wzajemnego szacunku. Czy aby na pewno?

Pamiętacie jeszcze kim jest prawdziwy bohater? To człowiek z zasadami, który o zasady walczy albo ich broni. A jakiego bohatera kreuje kampania #metoo? Kim jest kobieta, która wchodzi do pokoju hotelowego mężczyzny, który ma wątpliwą opinię? Co nią kieruje – naiwność czy wyrachowanie? Wierzycie, że słaba i bezbronna kobietka jest w stanie zrobić światową karierę wartą miliony dolarów? Skończmy z tą obłudą. O co więc w tym wszystkim chodzi?

Zanim rozpoczniemy nasze śledztwo najpierw złożymy oświadczenie do protokołu: Tak jak wszyscy w świecie, w którym ludzie traktują siebie przedmiotowo, jesteśmy przeciwnikami przedmiotowego traktowania się przedstawicieli obu płci. A teraz wróćmy do rzeczywistości.

Zastanówmy się dlaczego robi się bohatera z potężnej, hollywoodzkiej gwiazdy, który zrobiła swoją karierę w dwuznacznych okolicznościach i która na dodatek udaje słabą, skrzywdzoną ofiarę? Jeśli ktoś taki jest kreowany na bohatera to kim są kobiety, które w podobnej sytuacji powiedziały NIE? Przecież na szlaku zawodowej kariery, na różnych jej drogach, takich kobiet są tysiące. Setki tysięcy, które zamiast się sprzedać, wybrały o wiele trudniejszą drogę uczciwości. Pamiętacie jak nazywają się takie kobiety? Szlachetne istoty, mądre, uczciwe kobiety! Ale czy aby na pewno?

Jeśli pani, która się sprzedała staje się bohaterem, to kim jest pani, która się nie sprzedała? Obie te postaci są przecież całkiem różne. Oczywiście dobra, szlachetna i uczciwa kobieta w takim kontekście staje się życiowym frajerem.

  • Na sceną wkracza nowy bohater. Ma nim być słaba, nieuczciwa i sprzedajna ofiara, odgrywana przez potężną, medialną gwiazdę.  

Komu to potrzebne i kto za tym stoi?

Przypomnijmy jeszcze raz owoc kampanii #metoo: narastająca nieufność mężczyzn wobec kobiet i narastająca wrogość kobiet wobec mężczyzn. Ale to nie wszystko. Dołóżmy do tego jeszcze niszczenie sieci społecznych powiązań.

Sprawa najważniejsza, według naszych ekspertów drugie dno akcji #metoo polega na tym, że atakuje się odwieczny archetyp prawdziwego bohatera. Ma go zastąpić cwana, wyrachowana, cyniczna, udająca ofiarę, karierowiczka.

Czy czujecie grozę sytuacji? Na oczach milionów, następuje powolne niszczenie archetypu bohatera. Dobro ma zastąpić cyniczne zło w masce dobrej ofiary. Jest jeszcze jedna odsłona tej akcji, naszym zdaniem najgroźniejsza.

Dlaczego zamach na pozytywny wzorzec bohatera jest tak niebezpieczny?

W kampanii wzięło udział wielu znanych mężczyzn, którzy publicznie kajali się za to, co zrobili 20 lat temu. Nie dajcie się nabrać. Oni wszyscy odegrali swoje role doskonale. Dlaczego i o co tutaj chodzi?

Autorzy kampanii chcą ten sposób uśmiercić jądro męskiej duchowości – wewnętrznego dzikusa. W każdej legendzie i procesie duchowego przebudzenia centralną postacią jest dzikus. Przeczytacie o tym, np. u Roberta Bly w jego książce o Janie Żelaznym i wielu innych. Proces niszczenia tak rozumianej duchowości opisał Aldous Huxley w Nowym, wspaniałym świecie.

Pamiętacie Ferdydurke? Gombrowicz walce z upupieniem dzikusa poświęcił całe życie.  Dzikus ma to do siebie, że jest dziki, niekiełznany i nieprzewidywalny. Zło walczy z nim od zawsze. Obecnie mieczem politycznej poprawności i farmazonami o demokracji. Mężczyzna bez swojego dzikusa jest nikim. Dzikus to duch, ale duch niedojrzały, dlatego jest dziki. Oni / one chcą go uśmiercić. Jak? 

MACIE BYĆ GRZECZNI, SWOJĄ DZIKOŚĆ MACIE ODDAĆ W ZAMIAN ZA SPOŁECZNĄ AKCEPTACJĘ!!! 

  • Jeśli zabiorą wam prawo do waszej naturalnej dzikości, nigdy nie dojrzejecie do waszego prawdziwego człowieczeństwa. Oni to wiedzą, wy nie.
  • Jeśli dacie wyplenić z siebie waszą zdrową agresję i zachłanność na życie, nigdy nie rozwiniecie w sobie waszego prawdziwego dobra. Oni to wiedzą, wy nie.
  • Społeczne wzorce pseudo dobra – #metoo takie jest, to największa trucizna dla waszej, jeszcze nie narodzonej duchowości. Oni to wiedzą, wy nie.

Żaden mężczyzna nie pozwoli sobie na nietakt wobec prawdziwej kobiety i damy. Faceci wiedzą o co chodzi. Takie kobiety instynktownie szanujemy, bo one szanują nas. Nie dajmy sobie wmówić, że sprzedajna, hollywoodzka cwaniara to bohater, tylko dlatego, że ładnie wygląda i ma kasę.

Na szczęście nie wszystkie kobiety są, bądźmy tu radykalnie szczery i dosłowni – takie złe albo takie głupie. We Francji odważyły się zaprotestować przeciwko urągającej zdrowemu rozsądkowi kampanii #metoo. Tekst ich deklaracji przeciwko terrorowi #metoo znajdziecie tutaj.

Do czego to prowadzi?

Jeśli wyrzuca się z pracy mężczyzn, którzy gdzieś, tam, w Londynie złapali kobietę za kolano to na takie zwyrodnienie i moralny terroryzm – ze strony animatorów #metoo – nie może być zgody. Na bezmyślny i wulgarny terror nigdy nie może być zgody, bo to nie jest żadne dobro, tylko zło w czystej postaci, zręcznie posługujące się mieczem fałszywej moralności.

Tylko chorzy ludzie, którzy całkowicie oderwali się od swoich naturalnych instynktów, mogą popierać takie absurdy. To jest czyste zło, które uderza w nasze naturalne skłonności do tego, aby błądzić, szukać swojej drogi, potykać się, a nawet łapać za kolano! U Mickiewicza był zajazd!

Drogie Panie od #metoo!

Rozwiązaniem waszego problemu nie jest wsadzanie ludzi do więzienia ani pseudo moralność tylko duchowe przebudzenie. Kiedy wam się to uda, wtedy uzdrowicie waszą mentalność ofiary. Wreszcie staniecie się silne, wolne i atrakcyjne waszym duchem.

To samo dotyczy mężczyzn. Dopóki nie przebudzicie się duchowo, dopóty będziecie budować swoje poczucie wartości na zdobywaniu i poniżaniu. Na swój sposób będziecie odgrywać ten sam skrypt ofiara – prześladowca, a potem przepraszać, że 20 lat temu złapaliście Mariolę za warkocz.

  • Skoro żyjemy w oświeconych czasach, to dlaczego mamy tak mroczne relacje?

Na zdjęciu Rose McGowan, jedna z głównych animatorek #metoo.

Nie dajcie się nabrać. Toczy się zaciekła wojna – o wasze dusze. Afera z Weinsteinem jest jej ważnym frontem.

  • Polityczna poprawność, #metoo, niszczy rdzeń zdrowej tożsamości i duchowość – niszczy dzikusa, gwaranta naszej wolności i niezależności w świecie moralnych i duchowych karłów.  

Czytaliście wypowiedzi Santorskiego na ten temat? Włos jeży się na głowie. On też popiera atak na męskiego ducha! Kim są mężczyźni, którzy tak czynią? Oczywiście mężczyznami nie są. Więc kim są? Nie wiadomo, to jakaś nowa rasa. Ciemność, ciemność wszędzie, co to będzie, co to będzie?

A na koniec, kiedy to zostanie przebity strzałą politycznej poprawności ostatni dzikus, Danuta Rinn zaśpiewa: Gdzie ci mężczyźni, gdzie te chłopy, orły, sokoły… Danuta, wtedy, pojawi się Jacek Santorski ze swoja ugrzecznioną męskością, kulturą i klasą. Może ubierze smoking, może założy czarną muszką za 150 dolców. Donna Danuta nie daj się nabrać. To męska podróba. Umówmy się, jako dzikusy nie mam nic przeciwko garniakom za 3 tysiące dolców. Ale nie dam się wyprzeć przez męskie podróby. Santorski spadaj ze swoją ugrzecznioną gembą. Chcesz lekarza swojej niemęskiej duszy? Idź do Gombrowicza albo Dantego, Wergiliusza. Weź na poważnie mity greckie. Rób co chcesz, bylebyś opuścił męskie stado, bo do nas nie należysz. AMEN. Ok, ok, spokojnie. Damy ci szansę.

Chcesz stać się mężczyzną? Tak, tak to jest możliwe nawet po 60-tce. Jane Fonda przebudziła się duchowo po 60-tce. A więc i ty masz szansę! Zadanie numer jeden na twojej drodze do duchowego przebudzenia: Zacznij pisać to, co myślisz naprawdę, a nie to, czego oczekuje publika od AWTORYTJETU, takiego jak ty – misiu.

Pamiętaj kolego, psycholog to tylko psycholog. Prawdziwy mężczyzna to prawdziwa – duchowa – potęga. Oczywiście te tłumoki od #metoo tego nie rozumieją, bo one nie rozumieją potęgi kobiecości. Koniec przekazu.

Santorski wstyd mi za ciebie. Wiem, że kiedyś czytałeś moje eseje o poziomach świadomości, re: wywiad z Monika Jaruzelską. Jej iluzjami zmiany zajmę się w innym eseju. Wszystkich was dorwę. Jednego po drugim bezideowi ściemniacze. Piterę zostawię sobie na sam koniec. Kim by ona była bez moich idei? Ta kobieta, to moje największe rozczarowanie, ale też i największa nauka. Kolesia, który zrobił wielką karierę w Polsce, jako ideowy autorytet, zostawię w spokoju. On już nie żyje (pionier “przejrzystości” na warszawskiej giełdzie). Za warszawską kabałę i pseudo kabalistów zabiorę się jesienią 2019. Wasze zaklęcia na mnie nie działają. Za słaba ich moc, bo ludzie za słabi.

Grafik jasny i czytelny.

Drogi czytelniku zastanawiasz się, kim jest ten człowiek, który to pisze? Polaczku jestem twoim ideałem! Ale do ideału mi daleko. Tak samo jak tobie. To, co nas różni, to to, że ty nosisz jeszcze maskę, a ja wreszcie ją zdjąłem. Uff, co za ulga.

Wojna, idzie wojna. I’m ready. I’m f***ing ready.

Santorski your time is over. Twoja psychologia nie działa. Sam to wiesz. Czas na żywy ideał! Idzie ideał, potęga, która zniszczy wszystkie wasze iluzje. Czas ideału właśnie się zaczął. Santorski your time is over. Zaczyna się czas ideału. Czas psychologicznego pieprzenia is over!

Kumasz czaczę!?! Who cares. War is coming! Nie z tobą leszczu. Na takich przeciwników jak ty (Santorski), szkoda mi czasu!

Real war is coming!

War is coming with the real enemy! Santorski zaparz herbatę i spadaj. Niczego nie rozumiesz.

A war of real men is coming!

Robert Wyszyński

© FTC Team – https://school.ftc.pl/

Piszemy o sprawach na których się znamy. 

Luty 2018, Warsaw, Polskie zgliszcza!

 

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *